Populair viersterrenhotel met erg groot zwembad
De H10 hotels zijn zeer actief op het gebied van duurzaamheid en beschikken zelfs over het Biosphere certificaat!
De Coronamaatregelen van Hotel H10 Salou Princess vindt u hier
Ligging
- Centraal aan het Europaplein gelegen
- In het nieuwe gedeelte van Salou
- Op ca. 250m van het strand
- Op 1km afstand van het oude centrum
Faciliteiten
- Receptie
- 2 Bars (normaal en Ierse pub)
- Kleine fitnessruimte (€)
- Sauna (€)
- Speelautomaten
- Biljart
- Internetfaciliteiten
- Wifi
- Zwembad
- Kinderbad
- Whirlpool
- Poolbar
- Zonneterras met ligstoelen
- Luxe Balinese bedden (€)
- Badlakenservice (€10,- borg)
- Speeltuin
- Tafeltennis
- Jeu de Boules
- Parkeergarage vlakbij het hotel (€)
- Animatieprogramma overdag (6x per week)
- Animatieprogramma 's avonds (7x per week)
- Animatieprogramma voor kinderen (6x per week)
- Miniclub voor kinderen van 3 tot 12 jaar
Ontbijt: Buffet 07.45 - 10.15 uur
Lunch: Buffet 12.45 - 14.45 uur
Diner: Buffet 18.45 - 21.45 uur
- Deze accommodatie is toegankelijk voor personen met beperkte mobiliteit, begane grond aangepast voor mindervalide
- Huisdieren zijn niet toegestaan

Vroegboekkorting
Boek vóór 31-03-2021 en ontvang een vroegboekkorting van 10% op uw verblijf! (kortingen zijn reeds verwerkt in de prijstabel)Kamertypes
Hoewel wij u met de grootst mogelijke zorg bovenstaande informatie verstrekken, is het echter mogelijk dat één of meerdere onderdelen inmiddels zijn gewijzigd/afwijken. De informatie geeft een indicatie van het kamertype en de faciliteiten van het hotel. Aan bovenstaande informatie kunnen geen rechten worden ontleend.
Beschikbaarheid & Prijzen
Eventuele kortingen (zoals vroegboekkorting, extra persoons of kinderkorting) en toeslagen (zoals kamertypes) zijn reeds verwerkt in de prijs.