H10 Delfin is centraal gelegen in het hart van het nieuwe gedeelte van Salou op ca. 250m van het strand. Het 4 sterren hotel beschikt o.a. over een buitenzwembad, fitnessruimte en zonneterras
De hotelkamers zijn smaakvol ingericht met eigen balkon, telefoon, tv, airco en eigen badkamer. Mogelijkheid voor een kluisje en/of koelkast.
In het buffetrestaurants worden verschillende kookshows gegeven. Tevens heeft hotel een snackbar bij het zwembad en er is een cafe-bar.
Het H10 Delfin in Salou ligt op slechts 1km van het themapark Port Aventura. Vanuit Salou kunt u tevens een bezoek brengen aan de steden Tarragona en Barcelona.
Adults only hotel! Dit hotel is alleen toegankelijk voor volwassenen vanaf 16 jaar!
Op de pagina prijzen en beschikbaarheid wordt de korting van uw vliegreis berekend en weergegeven op de kassabon. Alle vliegreizen zijn inclusief transfer van en naar uw hotel.